MyRP - GTA 5

Witamy na naszej stronie!

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Jeżeli znalazłeś bug w grze, to zgłoś go do Administratora!

#1 2017-12-08 19:44:04

HeezQ
Administrator
Dołączył: 2017-12-08
Liczba postów: 3
WindowsChrome 62.0.3202.94

[^] WZÓR PODANIA [^]

Imię i Nazwisko:

Numer Kontaktowy (IC): 

Data Urodzenia:

Podchodzenie:

Curriculum Vitae (postać, wygląd):




DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:


                                                                                                              [OOC] Out Of Character

Imię:

Ile masz czasu na grę?:

Coś o sobie:

Nick na Discord:

Offline

#2 2018-07-06 17:53:14

Gunter
Użytkownik
Dołączył: 2018-07-06
Liczba postów: 1
WindowsChrome 67.0.3396.99

Odp: [^] WZÓR PODANIA [^]

Imię i Nazwisko: Logan Lee

Numer Kontaktowy (IC): 88421

Data Urodzenia: 16.06.1989

Podchodzenie:Kanada

Curriculum Vitae (postać, wygląd): Logan Lee jest dobrze zbudowanym i wysokim facetem. Logan jest przyjacielski, zaradny i czasami kłopotliwy. Nigdy nie miał problemów w nauce i występował w różnych konkursach szkolnych i poza szkolnych. Gdy miał 16 lat stracił dziadka czyli bliską mu osobą przez co sie załamał. Po po 2 latach Logan postanowił wylecieć do stanów robić interesy. Gdy kręcił pare lat interesy w Stanach dobiegła go przykra wiadomość z kanady. Dowiedział że zmarła jego matka. Od razu po wiadomości pojechał do kanady pożegnać sie ze swoją matką po czym wrócił do stanów. Po śmierci mamy zaczął wkręcać sie w różne nielegalne interesy.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE: Logan na początku pracował jako sprzedawca jedzenie ale gdy poleciał do Stanów chciał znaleść sobie jakąś porządną prace.


                                                                                                              [OOC] Out Of Character

Imię:Konrad

Ile masz czasu na grę?: Prawie zawsze moge wejść na serwer

Coś o sobie: Nazywam sie Konrad i mam 15 lat. Pochodze z woj. Warmińsko-Mazurskiego z małem wioski. Bardzo lubię odgrywać jakieś role więc jak najbardziej ciągnie mnie do serwerów role play i tym podobne. Grałem już na takich serwerach ale w Gta Sa na Mta. Szło mi tam bardzo dobrze więc chce spróbować swoich sił w Gta 5

Nick na Discord: Gunter#2564

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
heroesandgenerals - mta-laspayasadas - betterside - zoneskills - nextlevellife